Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ANTIGRAFFITI
ANTIGRAFFITI

GRAFFITI

 

Nepříjemným zjištěním a zlým snem každého majitele nemovitosti, je seberealizace sprejerů na jeho fasádě, vratech či plotě, ve formě graffitů. Slovo „graffiti“ jsme převzali z řeckého slovesa γραφειν (grafein) „psát“.  Sprejeři a jim podobní lidé používají většinou spreje a různé barvy. Pokud na fasádu použijete preventivní ochranný nátěr, můžete mnohonásobně odstranit graffiti bez nutnosti obnovování nátěru. Bez této preventivní ochrany není možné odstranit graffiti z fasádních barev a strukturovaných omítek bez poškození podkladu.

Ochrana permanentní (doporučujeme)
Slouží k dlouhodobé ochraně povrchů. Profesionálně nanesený nátěr je možné čistit opakovaně, a to až 30krát. Nátěr je ideální pro městské zástavby. Natřený povrch si zachovává svou strukturu a původní barvu, při pohledu z velkého úhlu je vidět pouze polomatná glazura.

Dočasný sebeobětující se nátěr (jednorázový)
Nátěr tvoří ochrannou jednorázovou vrstvu, která se musí po vyčištění fasády lokálně obnovit. Výhoda- nízká pořizovací cena, nevýhoda- vyšší cena za čištění tohoto nátěru a nutnost jeho následné obnovy.

Produkty Weber naleznete zde